Audi Select :plus

Audi Select :plus to producencki Program samochodów używanych i zupełnie nowa jakość na rynku samochodów używanych w Polsce. Stanowi ofertę starannie wyselekcjonowanych aut, która dostępna jest wyłącznie u autoryzowanych Dealerów marki.

Klienci korzystający z Programu Audi Select :plus mają pewność, że wybrany samochód używany został kompleksowo sprawdzony pod kątem pochodzenia czy przebiegu oraz poddany szczegółowej ocenie technicznej.

:plus 117 punktów kontrolnych
Inspekcja polega na sprawdzeniu aż 117 punktów kontrolnych. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek usterek, samochody poddawane są naprawie wyłącznie w autoryzowanych stacjach serwisowych przez wykwalifikowanych mechaników, a wyniki badania zawsze dołączone są do dokumentacji pojazdu.

:plus Pewny przebieg
W 100% autentyczny przebieg, potwierdzony diagnostyką komputerową, to niewątpliwy atut samochodów oferowanych w ramach Programu. Tylko pojazdy o przebiegu do 150 000 km mogą zostać zakwalifikowane do Audi Select :plus.

:plus Sprawdzone pochodzenie
Wszystkie dostępne pojazdy to auta nie starsze niż 5 lat pochodzące bezpośrednio z Audi AG lub z parku stacji dealerskiej, a także takie, które pozostawione zostały przez Klientów punktów dealerskich w rozliczeniu. Wszystkie objęte były opieką autoryzowanych stacji serwisowych w okresie użytkowania.

:plus Gwarancja
Klienci samochodów z programu Audi Select :plus, dzięki szczegółowej weryfikacji technicznej otrzymują dodatkowe 3 lata gwarancji fabrycznej Producenta.

:plus Samochód w rozliczeniu
Istnieje szansa pozostawienia dotychczasowego pojazdu w rozliczeniu i kupna samochodu w Programie Audi Select :plus. Profesjonalni Partnerzy Programu przejmą całość obowiązków, związanych z faktem sprzedaży samochodu, które Klient musiałby realizować we własnym zakresie.

:plus Kredyt

:plus Leasing
Tylko dla samochodów oferowanych w ramach Audi Select :plus dostępne są dedykowane produkty finansowe, których atrakcyjność porównywalna jest z ofertą dla samochodów nowych.

:plus Jazda testowa
Każdy Klient ma możliwość osobiście wypróbować samochód, którym jest zainteresowany, i ocenić czy testowany model pasuje do jego stylu jazdy.

:plus Serwis ubezpieczeniowy
Specjalnie dla klientów Audi Select :plus stworzone zostały rozbudowane pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych, z licznymi opcjami dodatkowymi, które dobierać można według indywidualnych wymagań w ramach oferty Audi Serwis Ubezpieczeniowy.

Program Audi Select :plus gwarantuje jakże oczekiwane przez Klientów samochodów używanych spokój i pewność oraz sprawia, że prestiż marki Audi jest na wyciągnięcie ręki!